Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

У цій статті ми напишемо про кілька знакових об’єктів, які зустрічались нам у процесі роботи. Ця розповідь не про величезні корпорації, чи всесвітньо відомимі компанії. Навпаки, ми розповімо про невеликі крафтові підприємства, бібліотеку і, навіть, спортивний майданчик у невеликому селищі. Чому ми вирішили вам розповісти саме про них? Про це ви дізнаєтесь далі.

І почнемо з чогось смачненького…

Недалеко від м. Стрий, що у Львівській області сховалась затишна молочна ферма “Мукко”. Заснована вона зовсім недавно – 2015 року, але вже встигла заробити собі добру славу на молочному ринку України та серед споживачів. Молочна ферма відкрита для екскурсій. Тут ви можете продегустувати смачнющого сиру, і прикупити кілька скибочок для рідних чи друзів. 

Спеціалісти компанії Floorbest улаштовано тут цементро-поліуретанове покриття – яке вважається однією з найміцніших підлог у світі. Тому гуляючи по фермі не забудьте глянути під ноги 🙂

 

Їдемо далі! Як же коштувати смачний сир без бокалу хорошого пива? І не потрібно їхати у Німеччину чи Чехію, щоб спробувати хмільного напою. В Україні є десятки відмінних крафтових пивоварень, продукт яких по якості нічим не поступається закордонним. Одна з таких – Гуцульська крафтова пивоварня “Ципа”. Компанія Floorbest радить хмільне народжене на схилах карпатських гір у с. Кваси. Виробництво пива потребує відповідних умов. Особливо до підлогового покриття. Ось чому спеціалістами компанії FloorBest тут улаштовано епоксидну підлогу.

Є проекти, якими ми особливо гордимось у компанії Floorbest. Один з таких – Центр імені Митрополита Андрея Шептицького (УКУ) у м. Львів. Навесні 2015 року розпочалось будівництво центру. А в неділю 10 вересня 2017 року будівля була урочисто відкрита. Це перша за часи незалежності України будівля, збудована спеціально для бібліотеки. Більше того – за якістю матеріалу Центр ім. Шептицького не поступається топовим бізнес-центрам України. Ось така бібліотека 🙂

Мало хто знає, але у Львові є спортивні майданчики, з покриттям, що відповідає найкращим світовим стандартам.  Майданчики, яких в Україні, по правді одиниці, але з кожним роком стає все більше. Знаходиться він при гімназії “Дивосвіт” (що на ринку “Південний” у м. Львів). Тут улаштовано спортивний паркет Haro Helsinki eco. Це покриття володіє всіма необхідними сертифікатами (для тих хто в темі: DIN 18032-2 (2001) та EN 14904 (2007) та відповідає контролю якості RAL GZ 942 також сертифікована сертифікована DIN Standard та EN). Ще у 1996 році Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) сертифікувала це покриття, та рекомендувала для використання на спортивних майданчиках.

І на кінець ми вирішили написати про багатофункціональний спортивний майданчик з EPDM крихти, що знаходиться у невеликому селищі Черниця, на Львівщині. Чому саме про нього? Тому що сподіваємось, що такі об’єкти з’являтимуться все більше не тільки у великих містах, але й  у невеликих селах. А ми у компанії FloorBest зі своєї сторони робитимемо все можливе, щоб розвивати спортивну інфраструктуру сіл та селищ.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0