Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Усі ми купляли новенькі смартфони. І чим дорожчий апарат, тим уважніше ми ставимось до його збереженості. У цьому нам допомагають мобільні чохли, захисне скло і т.д.

Щось подібне стається при влаштуванні нового підлогового покриття. Адже воно також потребує догляду та захисту. Особливо у місцях, що є недалеко до входів та виходів з приміщення, прохідних зонах на перших поверхах, виходах з сходових кліток та ліфтів. Адже до 90 % бруду заноситься в приміщення на підошвах взуття та колесиках візків. 

Це не тільки шкодить естетичному вигляду приміщення, але й знищує саме покриття, зменшуючи його термін експлуатації. Щоб відновити новизну та очистити покриття часто вдаються до послуг клінінгових компаній. А це по-перше зовсім не дешево, а по-друге проблеми не знімає, тому що після наступної зливи ваше покриття знову постраждає. А за декілька років його прийдеться зовсім демонтовувати.

Що в такому разі?

Ось тут на допомогу приходять брудоочисні системи. Вони є такими ж невід’ємними для підлогового покриття як і антивірус для нового ПК, чи шолом для щойнокупленого велисипеда. Добра брудоочисна система має ряд переваг, які значно зекономлять вам гроші

  1. Її наявність дозволить у рази продовжити термін експлуатації вашого підлогового покриття
  2. Разом з цим зникне необхідність частого виклику клінінгових компаній

І не забувайте про естетичну складову. З якісною брудоочисною системою ваш офіс, готель, ресторан чи інше приміщення матиме значно охайніший вигляд аніж без неї. Це, особливо, стосується приміщень з килимовим покриттям.

Компанія FloorBest має значний досвід не тільки монтажу підлогового покриття, а й подальшого сервісу та чистки. Саме тому ми добре розуміємо необхідність брудоочисних систем. 

Спираючись на той же досвід з сотень пропозицій ми обрали кращі по ціні та якості (всі пропозиції тут)

Хочете дізнатись більше – дзвоніть за тел: (067) 642-55-43, наші менеджери зрадістю вас проконсультують

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0