Phone:
(032) 232-80-62 (067) 642-55-43
Hot line:
0 800 75 78 75
We will answer all your questions, comments and suggestions
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Для виробництва килимових покриттів останні століття були більш ніж позитивними. На ринку з’явились сотні колекцій якісного (але будьмо чесні – і не дуже) матеріалу. З роками змінювалась не тільки якість килимового покриття. Виробники старались відповідати на все нові та забаганки дизайнерів. До того моменту, поки не придумали унікальну технологію друку на килимовому покритті.

Готель, казино, ресторан чи, навіть, офіс можуть сформувати свій, неповторний стиль. Такого ви не побачите в жодному іншому закладі. Ваше лого, або вигадані вашим дизайнером фігури. Для чого себе обмежувати – можна надрукувати улюблений твір світового мистецтва. А чому б і ні?

Підлогове покриття формує сприйняття простору. Вже з перших кроків ви закладаєте в клієнта потрібні для вашого бізнесу емоції. 

Компанія FloorBest на сьогодні реалізувала немало об’єктів з індивідуальним друком на килимовому покритті. Нижче приклад з готельної сфери

А тепер кілька фактів про індивідуальний друк на килимовому покритті. Виробники, які надають подібну послугу – це 

Останній виробник родом з Швейцарії (ці хлопці не тільки годинники вміють робити). Матеріал, на якому проводиться друк – унікальне покриття Flotex. якщо дуже спростити – це прогумоване килимове покриття з шаленою кількістю ворсинок, що додає йому позаконкурентної зносостійкості. Друк на Flotex проводиться від 200 м2.

Якщо вас зацікавила ця унікальна пропозиція – друк на килимовому покритті, звертайтесь до менеджерів компанії Floorbest (тут контакти). Ми допоможемо надати вашому бізнесу унікальності та індивідуальності.

Інші новини.
МИ ЦІНУЄМО ЯКІСТЬ
0