Phone:
(032) 232-80-62 (067) 642-55-43
Hot line:
0 800 75 78 75
We will answer all your questions, comments and suggestions
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Багатофункціональний спортивний майданчик з EPDM крихти – це унікальний проект для сільської місцевості. Не часто зустрічаєш спортивні майданчики такого роду дальше, аніж межі обласних чи районних центрів. 

Покриття майданчика складається з: першого шару – резинових гранул SBR та другого шару – EPDM крихти. По простому – це каучуковий гранулят, який виробляють шляхом вулканізації. Завдяки своїй структурі цей матеріал має ряд (добрі характеристики): 

  • амортизація та ударопоглиннання
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання 
  • стійкість до високих чи низьких температур
  • вологостійкость. 

Саме тому цей матеріал є ідеальним для відкритих спортивних майданчиків. Адже вище наведені властивості EPDM крихти забезпечать довговічність та зносостійкість навіть при активній експлуатації.

На фото нижче робочий процес по влаштуванню майданчика

А тепер рецепт створення ідеального майданчика. При нанесенні основного шару використано SBR гранули, які мають чудові амортизаційні властивості та забезпечують ударопоглинання.Фінішне покриття виконано з подрібнених гранул синтетичного каучуку (EPDM), який володіє підвищеною стійкістю до механічних навантажень та ультрафіолетового випромінювання.

Малюнок визначається в залежності того, який тип поля планується. Ну і завершальний етап – нанесення розмітки. Розмітка виконана на спортивному майданчику з EPDM крихти у с. Черниця підходить для міні футболу, волейболу та баскетболу. 

Компанія FloorBest має багаторічний досвід в улаштуванні подібних спортивних майданчиків, тому ми з впевненістю можемо сказати, що цей служитиме довго та надійно. 

П.С.: зимою на такому полі можна влаштувати каток. Але про це дізнавайтесь у менеджерів компанії FloorBest, ось і телефончик: 067 642 5543

Order project.

Submit

Проекти.
МИ ЦІНУЄМО ЯКІСТЬ
Спортивний зал у ЗОШ N28 (м. Тернопіль)
Спортивна арена гімназії “Дивосвіт” (ринок “Південний”, м. Львів)
Спортивний майданчик. с. Солонка
Sport Life Fitness Club (Spartak)
“Yunist” Sport Palace in Zaporizhzhia
Fitness Club “Sport Life” (Optima Plaza Business Park)
Sports Complex “Starfit”
Shopping complex “Gracia” (Pivdennyj market)
Sport Arena “Tyachiv”
Sports hall of the agroindustrial holding “Myronivsky Khliboproduct”
0