Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

В останні роки все більшої популярності набирає фальшпідлога, як одне з найкращих рішень для офісних приміщень. З розвитком та вдосконаленням обладнання з’явилась необхідність кудись заховати численні дроти до нього та комунікації, оскільки треба було заховати дроти від зовнішніх пошкоджень (колесиків крісел, ніжок стільців) та для убезпечення працівників від зачеплення за дроти.  І саме фальшпідлога повнітю вирішує цю проблему.

Першу сучасну модель фальшпідлоги сконструював колишній військовослужбовець у 1956 році. Ще на початку 50-х років для облаштування приміщень була впроваджена ідея використання конструкцій фальшпідлоги, які використовувалися на різних військових об’єктах. Відомим великим об’єктом, при будівництві якого були задіяна фальшпідлога, є Останкінська телевежа. Її експлуатація була ще в 1967 році.

Початково, принцип кострукції фальш підлоги розроблявся для серверних кімнат та трансорматорних станцій – місць, де потрібен швидкий та легкий доступ до комунікацій без порушення робочого процесу. Простота конструкції фальшпідлоги дозволяє в найкоротші терміни здійснити монтаж та демонтаж підлоги в приміщенні, також це впливає не лише на встановлення, а й на ремонт та інспектування комунікацій.

Зовсім нещодавно фальшпідлогу використовували виключно в будуванні промислових об’єктів, проте зараз її використовують у конференц-залах, інститутах, банках, лікарнях, приватних будинках та квартирах.

Це можна пояснити такими її значними перевагами:

– розміщення всіх комунікацій у вільному просторі під основною підлогою;

– зручний доступ до інженерних систем під підлогою;

– планування робочих місць незалежно від розміщення розеток, адже проблему електропостачання вирішують люки, вмонтовані у фальш підлогу;

– можливість використання системи Open space;

– високий рівень тепло- та шумоізоляції;

– зменшення навантаження на конструкцію будівлі;

– антистатичність та повна безпека для людини;

– можливість вибирати та коригувати висоту підлоги;

– максимально рівна поверхня;

– довговічність.

Приймаючи рішення про монтаж фальшпідлоги, необхідно враховувати, яке на неї буде навантаження. Залежно від цього потрібно підбирати відповідну конструкцію.

 

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0