Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Спочатку була ідея. Потім вона перетворилась у невеликий магазин, а згодом у компанію, що займалась укладкою підлогового покриття. Відбулось це 10 лютого 2011 року. Саме від цього моменту компанія FloorBest розпочинає власну історію.

Були програші й перемоги. Були складні періоди та періоди небувалого процвітання. Та ми впевнено виборювали перші позиції на ринку. Ми ставимо перед собою високі стандарти та принципи. Саме тому більшість наших клієнтів – великі компанії, які цінують надійність та якість.

Незважаючи на ніщо ми віримо, що не все оцінюється грошами. Якість, надійність та довіра завжди стояли та стоять на першому місці. Компанія FloorBest розуміє важливість затишку вдома чи в офісі. Ми розуміємо, що означає функціональність. Клієнт не має думати про те, що у нього під ногами. Йому потрібно відчути зручність та затишок, що створений підлоговим покриттям. В цьому мета працівників FloorBest.

За роки діяльності спеціалісти компанії улаштували тисячі об’єктів. Серед них відомі IT-компанії (SoftServe, ELEKS, Intellias, epam та інші), готелі та готельно-відпочинкові комплекси та ресторани (Grand Hotel Lviv, Три сини та донька, Панорама Львів, Галицька корона, Львівська майстерня шоколаду, Євроготель, 36по та інші), медичні установи (Пологовий будинок “Лелека”, Львівський обласний клінічний перинатальний центр, Центр “Коло сім’ї”, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “Охматдит”), великі промислові об’єкти та освітні заклади.
Ми впевнено йдемо майбутнє. Шлях для компанії FloorBest торують принципи, якими ми користуємось.

Якщо ви цінуєте якість, затишок, функціональність та надійність тоді так чи інакше ми зустрінемось.

 

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0