Системи фальшпідлоги, також відомі як підняті підлоги чи модульні підлоги, є підвищеною конструкцією, яка закріплюється на твердій підкладці, як правило, бетонній плиті. Система фальшпідлоги створює простір, ідеальний для проведення електричних мереж та каналів HVAC (опалення, вентиляція, кондиціонування) у таких комерційних приміщеннях як офіси, конференц-зали, готелі, банки, лікарні, серверні тощо.
Фальшпідлога складається з панелей, що кріпляться на регульованих вертикальних стійках. Стійки монтуються до основи за допомогою механічних кріплень або клею. Оскільки підставки регулюються, простір між основою та підлогою може становити від 30 мм, і до 2000 мм. В офісах використовують стійки фальшпідлоги 70мм-300мм, в той час, як в технічних приміщеннях – частіше можна побачити опорну конструкцію заввишки 300мм-1200мм.
Стандартні розміри панелей 600 на 600 мм і, зазвичай, в основі в них закладена ДСП плита, шириною 38 мм. Фальшпідлога сумісна з більшістю підлогових покриттів, таких як: вініл, лінолеум, ПВХ, каучук, килимова плитка, тощо.
Переваги фальшпідлоги
Найчастіше фальшпідлогу використовують для розміщення під нею кабелів, електричної мережі та каналів HVAC. Це забезпечує легкий доступ до них та гнучкість, заміну, ремонт та модернізацію з мінімальним втручанням до покриття.
Опалення та охолодження будівлі з фальшпідлогою також є більш ефективним. Порожній простір між панелями та підлогою виконує роль камери для рівномірного розподілу кондиційованого повітря по всій будівлі. Крім того, оскільки тепле повітря піднімається вгору, опалення приміщення з такою підлогою є більш ефективним і економним.
Не менш важливою перевагою є те, що монтаж фальшпідлоги не вимагає застосування самовирівнюючої суміші, на відміну від інших видів покриттів.
Питання, які потрібно поставити при улаштуванні систем фальшпідлоги
Плануючи систему фальшпідлоги на будь-якому об’єкті, необхідно врахувати кілька моментів, які допоможуть забезпечити безперебійне, безпечне та своєчасне улаштування конструкції.
Яким умовам має відповідати підлога? Наприклад, вона буде улаштована у герметичному, вологому або сухому приміщенні.
Які місцеві умови необхідні для заземлення підлоги?
Як фальшпідлога буде взаємодіяти з дверними порогами?
Які вимоги до навантаження на конструкцію? Наприклад, стаціонарні вантажі, рухомі вантажі, пішохідний рух.
Система фальшпідлог може бути корисним елементом будь-якого приміщення. Гнучкість та ефективність, яку вона забезпечує, ідеально підходить для різноманітних видів бізнесу. Крім того, Ви не будете обмежені дизайном, оскільки існує багато варіантів зовнішнього оформлення фальшпідлог.
Якщо у вас виникли запитання щодо систем фальшпідлоги або майбутнього проекту комерційної підлоги, зв’яжіться з нами за тел. (067) 642-55-43.