Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Системи фальшпідлоги, також відомі як підняті підлоги чи модульні підлоги, є підвищеною конструкцією, яка закріплюється на твердій підкладці, як правило, бетонній плиті. Система фальшпідлоги створює простір, ідеальний для проведення електричних мереж та каналів HVAC (опалення, вентиляція, кондиціонування) у таких комерційних приміщеннях як офіси, конференц-зали, готелі, банки, лікарні, серверні тощо.

Фальшпідлога складається з панелей, що кріпляться на регульованих вертикальних стійках. Стійки монтуються до основи за допомогою механічних кріплень або клею. Оскільки підставки регулюються, простір між основою та підлогою може становити від 30 мм, і до 2000 мм. В офісах використовують стійки фальшпідлоги 70мм-300мм, в той час, як в технічних приміщеннях – частіше можна побачити опорну конструкцію заввишки 300мм-1200мм.

Стандартні розміри панелей 600 на 600 мм і, зазвичай, в основі в них закладена ДСП плита, шириною 38 мм. Фальшпідлога сумісна з більшістю підлогових покриттів, таких як: вініл, лінолеум, ПВХ, каучук, килимова плитка, тощо.

Переваги фальшпідлоги

Найчастіше фальшпідлогу використовують для розміщення під нею кабелів, електричної мережі та каналів HVAC. Це забезпечує легкий доступ до них та гнучкість, заміну, ремонт та модернізацію з мінімальним втручанням до покриття. 

Опалення та охолодження будівлі з фальшпідлогою також є більш ефективним. Порожній простір між панелями та підлогою виконує роль камери для рівномірного розподілу кондиційованого повітря по всій будівлі. Крім того, оскільки тепле повітря піднімається вгору, опалення приміщення з такою підлогою є більш ефективним і економним. 

Не менш важливою перевагою є те, що монтаж фальшпідлоги не вимагає застосування самовирівнюючої суміші, на відміну від інших видів покриттів.

Питання, які потрібно поставити при улаштуванні систем фальшпідлоги

Плануючи систему фальшпідлоги на будь-якому об’єкті, необхідно врахувати кілька моментів, які допоможуть забезпечити безперебійне, безпечне та своєчасне улаштування конструкції.

Яким умовам має відповідати підлога? Наприклад, вона буде улаштована у герметичному, вологому або сухому приміщенні.

Які місцеві умови необхідні для заземлення підлоги?

Як фальшпідлога буде взаємодіяти з дверними порогами?

Які вимоги до навантаження на конструкцію? Наприклад, стаціонарні вантажі, рухомі вантажі, пішохідний рух.

Система фальшпідлог може бути корисним елементом будь-якого приміщення. Гнучкість та ефективність, яку вона забезпечує, ідеально підходить для різноманітних видів бізнесу. Крім того, Ви не будете обмежені дизайном, оскільки існує багато варіантів зовнішнього оформлення фальшпідлог. 

Якщо у вас виникли запитання щодо систем фальшпідлоги або майбутнього проекту комерційної підлоги, зв’яжіться з нами за тел. (067) 642-55-43. 

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0