Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Що таке натуральний лінолеум. З чого він складається, де застосовується і які головні особливості. У цій статті ми спробуємо відповісти на всі ваші питання.

Спочатку розберемося з поняттям “натуральний лінолеум”. Тут є певна плутанина понять. Що ми маємо на увазі? А те, що більшість покриття, яке ми означуємо словом “лінолеум” є простими ПВХ-покриттями. Якщо по-простому: це штучний еквівалент натурального лінолеуму створений з полівінілхлориду. У цій статті нас цікавитиме саме натуральний лінолеум, або, як його ще називають – еко-лінолеум. Техніка виготовлення натурального лінолеуму суттєво не мінялась протягом 150 років.  Цей матеріал створений з кількох основних компонентів:

  • Лляна олія
  • Деревна мука
  • Джгутова основа
  • Натуральна смола
  • Вапняк

Такий склад забезпечує натуральному лінолеуму ряд надзвичайно корисних технічних властивостей. А саме:

  • антибактеріальність: натуральний лінолеум не є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. 
  • Бездоганна екологічність: тут і пояснювати не потрібно, склад говорить сам за себе 🙂
  • Стійкість до стрирання
  • Відсутність шкідливих викидів

Всі вищенаведені аргументи ставлять натуральний лінолеум на вершину у світі підлогових покриттів. Особливо в час, коли ми розуміємо цінність та незамінність еклогічних продуктів у сучасному світі. Оточені з усід усюд штучними матеріалами наш організм потребує відпочинку. 

Найчастіше натуральний лінолеум використовують у місцях перебування дітей: дитячих садках та школах; медичних установах, особливо у пологових будинках; сучасних офісах, де дбають про здоров’я працівників; закладах громадського харчування та житлових приміщеннях. 

Якщо ви вирішили використати у якості підлогового покриття натуральний лінолеум спеціалісти компанії FloorBest допоможуть вам у підборі та улаштуванні матеріалу. 

У світі існує  не багато виробників натурального лінолеуму. Серед них якісно вирізняються Forbo (наявні колекції), Tarkett (наявні колекції) та Gerflor DLW (наявні колекції). Незалежно від того, яку компанію-виробника натурального лінолеуму ви оберете ви будете задоволені підлоговим покриттям

Як вигладає укладання натурального лінолеуму дивіться тут: Укладка натурального лінолеуму L’amour de trois. Млинці, вино, кіно. (відео).

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0