Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Вибрати підлогове покриття для кафе та ресторанів робота не з легких. Є багато чинників, які одразу відкидають те чи інше покриття: шалена зносостійкість (марно говорити про величезну прохідність кафе та ресторанів), стійкість до пошкоджень (уявіть собі елегантну жінку, яка впевнено йде, знищуючи підлогу каблуками 🙂 ) стійкість до забруднень та легкість у прибиранні, можливість швидкої та легкої заміни (у разі потреби), ну і звичайно ж дизайн! З таким завданням справляться далеко не всі підлогові покриття.

В якості підлоги для кафе та рестораном, на нашу думку, можливі 2 варіанти:

  • наливна підлога
  • вінілова плитка

Про перший варіант ми розповімо в окремій статті. А от на вініловому покритті зупинимось більше.

Вінілова плитка (або кварц-вінілова, як її ще називають) – це різновид особливо міцного гетерогенного (тобто такого, що складається з кількох шарів) ПВХ-покриття. Вона не є еластичною як інші ПВХ. За титанічну зносостійкість відповідає спеціальний верхній захисний шар. 

Як уже було сказано, вінілове покриття складається з кількох шарів:

  1. 2 шари каландрової основи – вони забезпечують міцність покриття та відсутність слідів від каблуків та ніжок меблів
  2. Склополотно забезпечує стабільність лінійних розмірів, розміщене між каландровими шарами
  3. Шар з нанесеним дизайном
  4. Робочий шар – від його товщини забезпечується більша чи менша зносостійкість
Вінілова підлога

Вінілове покриття випускається у формі плитки та планок. Така особливість полегшує та пришвидшує його монтаж. Також даний формат кращий для логістики. Адже є різниця у доставці важкого рулону ПВХ та невеликої упаковки вінілового покриття.

Щодо технічних характеристик вінілових підлог, то класифікація зносостійкості таких підлог по ISO 10874 становить 34/43 класи.Товщина захисного шару коливається від 0,5 мм до 1 мм і більше (залежно від виробника та колекції). На вініловій підлозі ви не побачите слідів від роликових крісел чи від ніжок меблів. Каблуки їй також не страшні. Вінілове покриття можна використовувати і з системою теплих підлог.

Є два способи монтажу вінілового покриття: на клей та клікова система (на спеціальні замки, щось на зразок укладання ламінату). Розібратись з укладанням вінілового покриття зможе як досвідчений майстер так і новачок у цій справі.

На сьогодні є кілька якісних виробників вінілового покриття. Серед найпоширеніших компанія Tarkett, Forbo та Green flor. Асортимент товару та ціни ось за цим посиланням.

Враховуючи модульність та неймовірну зносостійкість вінілового покриття його використовують у місцях з інтенсивним рухом та великою прохідністю. А саме:

  • кафе, ресторани, столові, готелі (прохідні зони)
  • Офіси
  • Освітні/медичні установи
  • Складські приміщення

Виробники пропонують величезну кількість дизайнів вінілового покриття: під камінь, мармур, дерево, абстракція, лінії, монотонні кольори. Окрім того ви можете обрати і структуру вінілової підлоги: гладенька, структура дерева чи природного каменю

Підсумуємо. Одним з найкращих варіантів підлогового покриття для кафе та ресторанів є вінілова підлога. Адже вона має ряд переваг, яких ви не знайдете в інших типах покриття за відносно помірну ціну.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0