Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

На питання “яке покриття для підлоги найкраще?” відповісти важко. Адже в залежності від типу приміщення ставляться ті чи інші вимоги до підлогового покриття. Сьогодні ми з вами поговоримо про медичні кабінети чи медичні установи. Яку підлогу використати там? У цій статті більше звернемо увагу на суто медичні приміщення та підлогу для них. Минемо увагою загальні холи, чи не прийомні кабінети.

Довго тримати інтригу не будемо, а розставимо покриття по пріоритетності. Найкраще для медичних установ підходить:

  • натуральний лінолеум
  • гомогенне ПВХ (такий собі штучний лінолеум)
  • струмопровідне ПВХ

Натуральний лінолеум – унікальний матеріал. Рецептура його створення не змінювалась десятками років. В його складі: лляна олія, деревна мука, вапняк, натуральна смола та джутова основа. Цей матеріал повністю екологічний. Окрім того натуральний лінолеум не продукує шкідливих викидів, як інші штучні матеріали. Та головною особливістю натурального лінолеуму є його антибактеріальність та антиалергенні властивості .Цей матеріал не є не є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Саме такі його якості і є головним аргументом використання натурального лінолеуму в медичних установах.

Є три головних виробники натурального лінолеуму в світі: Forbo, Tarkett, Gerflor DLW. Ціни на це покриття коливаються в залежності від виробника та колекції. Ви можете їх переглянути за цим посиланням.

Гомогенне ПВХ-покриття. Чомусь так склалось, що саме це покриття найчастіше називають лінолеумом. Хоча на відміну від натурального лінолеуму це штучний матеріал. Та незважаючи на це, сучасні виробники стараються якістю покриття нівелювати всі чинники, що виходять з його штучності.

ПВХ-покриття добре підходить для медичних установ, а саме: 

  • мед.кабінетів
  • коридорів, фойє, холів
  • реабілітаційних залів 
  • процедурних кабінетів
  • Реанімаційних, операційних приміщень
  • Адміністративних приміщень

Щодо складу є 2 різновиди ПВХ: гомогенне та гетерогенне. По сучасним європейським стандартам слід використовувати гомогенне покриття. Адже у медичних установах ПВХ потрібно влаштовувати з так званим “виводом на стіну”. Підлоговий матеріал ніби заходить на стіну на 10 см висотою. Даний прийом спричинений гігієнічними вимогами до медичних закладів. На світлинах нижче наведемо кілька прикладів.

Є ще окремі види ПВХ для медичних установ, про які потрібно сказати більше. Це струмопровідне та струморозсіююче ПВХ. Ці покриття застосовують в діагностичних, операційних кабінетах, рентгенних залах, реанімаціях та приміщеннях інтенсивної терапії. 

Струмопровідні та струморозсіюючі ПВХ-покриття призначені для приміщень де є високоточне електронне лікувально-діагностичне обладнання чи серверні. Від роботи цих приладів може генеруватись електричний струм, який в подальшому виведе їх з ладу. В умовах медичних закладів, де на вагу поставлено життя пацієнтів, даний фактор може зіграти згубну роль. Струмопровідні ПВХ-покриття виводять весь надлишковий струм, що генерується, на спеціальну мідну стрічку, яка є заземленою. Без цього життя пацієнта буде під загрозою.

На світлині нижче подаємо приклад використання такого покриття.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0