Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Офіс – місце, де проходить робочий процес більшості з нас. По-факту в офісі всі ми проводимо значну частину свого життя. Саме тому так необхідно правильно та комфортно його облаштувати. Від цього, також, залежить і робочий процес, адже в комфортному офісі працівник не має зайвих зовнішніх чинників, які б шкодили його роботі.

При облаштуванні офісу особливе місце займає вибір підлогового покриття. Саме воно формує обличчя та атмосферу офісного приміщення. Підлогове покриття для офісу повинне бути не тільки функціональним, а й сприяти робочому процесу.

Компанія FloorBest вже багато років працює на ринку підлогових покриттів. Наші спеціалісти “з’їли зуби” у даній сфері. Ними визначено 3 найкращих типи покриття для офісного приміщення. Ось вони:  

 

 

 

Перше покриття вийшло на український ринок відносно недавно, але вже показало себе як унікальний матеріал. Його використовують в офісах преміум класу. Це Flotex від Forbo – гібрид ковроліну та ПВХ-покриття. Ззовні він нічим не відрізняється від килимового покриття, але поєднує у собі функціональні переваги ПВХ-покриття. Коротко про переваги підлогового покриття Flotex для офісних приміщень

  1. Неймовірна зносостійкість – на 1 м2 Flotex є понад 80 млн.шт нейлонових флоків (ворсинок) – по-простому, якщо ви розлиєте будь яку рідину (кава, чай та ін.) покриття її просто на просто не вбере в себе. ЇЇ буде легко стерти простою шматою. Щодо зносостійкості: компанією FloorBest було проведено тест на витривалість. Flotex постелили в прохідній зоні на 1му поверсі офісного приміщення, біля ліфтів та чорного виходу. Після пів року інтенсивної експлуатації покриття показало себе надзвичайно зносостійким. Вистачило простого прибирання порохотягом, щоб надати йому первісного виду.
  2. Антибактеріальність та чистота – спеціальна обробка цього покриття для офісу пригнічує ріст бактерій-сапрофітів. Цей матеріал також підходить для людей, які страждають алергією.
  3. Функціональність – матеріал випускається як в рулонах, так і в плитці
  4. Величезна кількість дизайнів – окрім сотень дизайнів, які пропонує компанія-виробник замовник може сам обрати який дизайн надрукувати на Flotex – зробивши власний офіс унікальним.

Килимова плитка – мабуть найбільш використовуване підлогове покриття для офісів. Серед її переваг: функціональність, зносостійкість,  комфорт, безліч дизайнерських рішень, легкість у прибиранні та заміни. Ціна килимового покриття в більшості приємніша аніж Flotex. Один з негативних чинників в офісах – шум. Килимова плитка розсіює та нівелює шум, забезпечуючи комфортну робочу атмосферу.

На рахунку компанії FloorBest сотні реалізованих офісів. Деякі з них ви можете знайти тут.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0