Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

На сьогодні, важко здивувати когось замислуватим інтер’єром Вашого офісу, так як з активним розвитком технологій виготовлення покриття, ми маємо не лише всі можливі і неможливі колірні гами, а й різноманітні текстури. Підлога –  це той елемент, що першочергово приймає на себе удар насиченого офісного життя. Тому далі розкажемо Вам, як підібрати покриття для підлоги, що поєднує зовнішню презентабельність з економічною вигідністю.

Зверніть увагу!

Поняття “дизайн” у офісному просторі охоплює не лише корпоративні кольори та стиль підприємства, а й його спеціалізацію, площу об’єкту, освітлення всередині і, навіть, вік співробітників. Тому, при виборі підлогового покриття обов’язково враховуйте:

 •     доречність укладання матеріалу в офісі;
 •     кількість працівників та передбачуваний клієнтопотік;
 •     кошторис компанії;
 •     зносостійкість покриття, яка визначає періодичність поточних та капітальних ремонтів;
 •     схему та час монтажу;
 •     ремонтопридатність матеріалу;
 •     безпеку покриття;
 •     стійкість до характерних для офісу забруднень;
 •     здатність накопичувати статичну електрику.

Тренд на натуральність

Попри безмежний вибір підлогових покриттів, інтерес до паркету, масивної дошки та пробкових підлог анітрохи не слабшає. Однак, погодьтеся, ніхто останніми роками не помічав їх у приміщеннях для працівників. Оскільки на заміну їм прийшов:

Мармолеум – натуральний представник численного сімейства лінолеумів. Ефектне покриття приваблює природною структурою, достатком кольорових варіацій та екологічністю. Він принесе задоволення респектабельним зовнішнім виглядом та вірною 50-річною службою.

Вінілове покриття – стильна заміна дерев’яній підлозі

Вінілова новинка – це не що інше, як модернізована версія ПВХ покриття, але зі значно вищою зносостійкістю, розширеною кольоровою палітрою та модульними перевагами. Завдяки чому можна позначити зони, викласти логотип, створити унікальний корпоративний стиль. Вінілове покриття дуже реалістично відтворює натуральні дерев’яні підлоги, але, на відміну від останніх, не боїться води, тому його можна мити хоч 10 раз на день і не переживати за наслідки та дефекти. Матеріал не затримує пил, тому підходить для приміщень з великою кількістю оргтехніки. Укладка не вимагає значних часозатрат, а пошкоджені елементи підлягають швидкій та безпроблемній заміні.

Стильні наливні підлоги

Не можемо не згадати і про наливну підлогу, оскільки вона єдина забезпечує цілісне покриття без швів. Простий догляд, безмежний дизайн, вічний термін служби – це все про цю підлогу. Наливні покриття поділяються на: 

– поліуретанові декоративні та однотонні підлоги з об’ємним ефектом і без нього; 

– епоксидні підлоги, які не дуже різноманітні за декоративними можливостями, але надзвичайно міцні;

– бетонна підлога з однотонним забарвленням, малюнком чи з різнокольоровими сегментами.

Поліуретанову підлогу найчастіше застосовують в представницьких приміщеннях, а епоксидну та бетонну – у вестибюлях та коридорах, особливо  на першому поверсі офісної будівлі.

«М’яко стелиш» або про килимові покриття

Килимове покриття – давно перевірений та надійний матеріал для офісного простору. Він зменшує загальний шум в офісі, а це є плюсом до комфорту працівників. Матеріал виготовляють у двох форматах: 

 • рулон зі змінною шириною;
 • килимова плитка ( зазвичай 50см × 50см).

Власники килимової плитки можуть створити власний дизайн, вибравши елементи з різних колекцій чи кольорів, а також, при потребі, замінити пошкоджені частинки покриття. Коштує плитка дорожче, проте, улаштовувати її вигідніше, завдяки функції часткової заміни деталей підлоги. Килимова продукція з нових колекцій слабо притягує пил та забруднення і легко з ними  розлучається.

Флотекс – чудова новинка

Матеріал поєднує найкращі якості ковроліну та лінолеуму, насправді – це міцно вплавлені у вініл ворсинки. В асортименті – запропонована найбагатша кольорова гама. Улаштування швидке, з доглядом проблем не буде, до прибирання допускаються роторні агрегати. Пил і бруд не затримує, крокувати ним можна хоч маршем у супроводі оркестру.

Каучук в офісному інтер’єрі

Власники масштабних офісів з активним клієнтопотоком можуть звернути увагу на каучук. Матеріал надзвичайно стійкий до мега навантажень, тому, ні габаритні меблі, ні ніжки офісних стільців, ні пролиті рідини не можуть порушити його цілісність. А оскільки цей вид покриття не часозатратний в укладці та виглядає досить цікаво та нестандартно, його все частіше використовують не лише в коридорах та вхідних зонах, а й у приміщеннях з робочим простором. 

Перераховані лише покриття, найбільш затребувані у сфері офісного оздоблення. Насправді вибір суттєво ширший. Залишається лише поєднати бажане із фінансовою дійсністю.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0