Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

2019 рік позаду. У новому 2020 чекають нові звершення та перемоги.

А поки що, в перші дні січня є час для того, щоб згадати найбільш яскраві проекти, які реалізували спеціалісти компанії FloorBest.

Готуйте смачний час, запасайтесь печивом і гоу до проектів:

Мало хто знає, але у Львові є спортивні майданчики, з покриттям, що відповідає найкращим світовим стандартам. Один з таких відкрили при гімназії “Дивосвіт” (що на ринку “Південний”). Тут улаштовано спортивний паркет Haro Helsinki eco. Це покриття володіє всіма необхідними сертифікатами (для тих хто в темі: DIN 18032-2 (2001) та EN 14904 (2007) та відповідає контролю якості RAL GZ 942 також сертифікована сертифікована DIN Standard та EN). Ще у 1996 році Міжнародна федерація баскетболу (FIBA) сертифікувала це покриття, та рекомендувала для використання на спортивних майданчиках.

Адміністрація гімназії “Дивосвіт” надзвичайно скурпульозно ставиться до облаштування навчального закладу. Адже це запорука здоров’я дітей, які там вчаться. Саме тому, для облаштування спортивної арени, обрано спортивний паркет Haro Helsinki eco. 

Аналогів цьому проекту немає у Західній Україні. Масштабний бізнес-центр, що складається з восьми корпусів, тисячі працівників та десятки тисяч квадратних метрів офісних приміщень. Все це бізнес-сіті “Технопарк”.

Взявшись за улаштування підлогових покриттів, а також стін та стелі компанія FloorBest комплексно підійшла до справи. Наші спеціалісти скрупульозно вивчили функціональні потреби для цього об’єкту. Фальшпідлога LOGA дозволяє проводити монтаж, обслуговування і демонтаж різних видів комунікацій, а також забезпечує легкий доступ до них.

Килимова плитка Desso ESSENCE та Desso Stratos з їхніми численними дизайнами та кольоровими варіаціями дозволила створити вигадливий дизайн. Відмінні технічні характеристики роблять цю плитку стійкою до ніжок меблів та роликів крісел.

Перше, що спадає на думку, коли відвідуєш фітнес-клуб Sport Life на Інструментальній – це комфорт, функціональність та неймовірні площі. Останні виділені під 3 сквош-корти, басейн олімпійського зразка + дитячий басейн і басейн для немовлят, дитяча фітнес-академія та банний лаунж з 4-ма лазнями, з зоною Cross Training та бійцівським клубом з профрингами та грушами, Тренажерний зал і фітнес-студії.

Чимало майданчиків з різною функціональністю, під різні види спорту вимагають особливого підходу до вибору покриття. Саме тому обрано спортивне ПВХ-покриття Tarkett – Omnisports Reference 6,5 (V65) та ПВХ-покриття Tarkett NEW ACCZENT TERRA.
Окрім того нашими спеціалістами накреслено та нанесено розмітку в залі ігрових видів спорту.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Електроконтакт Україна” – підрозділом німецької фірми «Elektrokontakt GmbH», яка належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans. Європейські стандарти та норми не є пустою фразою для цієї компанії. Особливо коли твої клієнти це Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Opel, Mini.Капсулу на місці будівництва Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ “Електроконтакт Україна” закладав президент України.Особливості виробництва вимагають дотримання численних норм. Перш за все це щодо загрози статичної електрики та механічних навантажень. Спеціалісти компанії FloorBest разом з експертами компанії STO запропонували епоксидну струмопровідну підлогу STOPox KU 601. Цю систему використовують у місцях де є високі механічні навантаження, інтенсивний рух та сильний хімічний вплив.

Шукаєте смачне крафтове пиво? Компанія Floorbest радить хмільне народжене на схилах карпатських гір у с. Кваси. У пивоварні “Ципа” використано найкращий світовий досвід.  Якість гарантує німецьке устаткування Braumeister.

Виробництво пива потребує відповідних умов. Особливо до підлогового покриття. Ось чому спеціалістами компанії FloorBest улаштовано епоксидну підлогу STOPox BB OS. Така поверхня стійка до насиченого пішохідного та інтенсивного руху транспортних засобів. Вона володіє високою стійкістю до механічних та хімічних пошкоджень.

Окрім того поверхня має гарний естетичний вигляд та легка у прибиранні.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0