Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Автоцентри “РІК АВТО” – мають добру репутацію серед автомобілістів України. Автосалони компанії є у Києві та у Львові. Тут можна не тільки купити авто, а й користуватись послугами з обслуговування та ремонту вашої машини. Адже при кожному салоні є спеціальні сервісні центри.

Специфіка роботи у сервісному центрі “РІК АВТО” ставить високі вимоги перед підлоговим покриттям. Саме тому спеціалісти компанії FloorBest використали суміші компанії STO. Якісний європейський продукт добре підійшов під основні вимоги замовника.

Нашими спеціалістами використано тонкошарову систему покриття StoPox WL 100 та товстошарову систему покриття StoPox BB OS. Застосування так званих наливних підлог (або промислових підлог) надає основі цілий ряд незамінних якостей.

Тонкошарова система покриття StoPox WL 100 додає добрий захист від розбавлених хімічних речовин, захист основи від кришення та стійкість до механічних навантажень. Окрім того  тонкошарова система покриття StoPox WL 100 не містить розчинників, без запаху, поверхня добре миється та антиковзка. Таке покриття має гарний естетичний вигляд. Зазвичай цю систему використовують для технічних приміщень та гаражів.

Ось кілька світлин, як StoPox WL 100 виглядає на практиці

Товстошарові системи покриття STO використовуються у зонах високих механічних навантажень, інтенсивного руху та сильного хімічного впливу. Такі покриття характеризуються довгим терміном служби, високою стійкістю до стирання та ударів та захищають основі від хімічних впливів. Такого роду наливні підлоги використовують на промислових підприємствах, паркінгах, гаражах та ін. Одним слововом – всюди, де є інтенсивний пішохідний та автомобільний рух.

Використана спеціалістами система StoPox BB OS надала основі такі якості як: високу антиковзкість, механічну та хімічну стійкість. І “вишенькою на тортик” є її естетичність.

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Промислова підлога для харчового виробництва (ФГ “Екобері” у с. Тишківці)
Промислова підлога для фармацевтичного виробництва
Промисловий склад (Львів)
Виробниче приміщення (м. Львів)
Улаштування бетонних доріг навколо виробництва
Наливна підлога для паркінг БЦ “Оптіма Плаза”
Епоксидна струмопровідна підлога на Бродівському виробничого підрозділу ТзОВ “Електроконтакт Україна”
Гуцульська крафтова пивоварня “Ципа”
0