Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Багатофункціональний спортивний майданчик з EPDM крихти – це унікальний проект для сільської місцевості. Не часто зустрічаєш спортивні майданчики такого роду дальше, аніж межі обласних чи районних центрів. 

Покриття майданчика складається з: першого шару – резинових гранул SBR та другого шару – EPDM крихти. По простому – це каучуковий гранулят, який виробляють шляхом вулканізації. Завдяки своїй структурі цей матеріал характеризується: 

  • амортизація та ударопоглиннання
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання 
  • стійкість до високих чи низьких температур
  • вологостійкость. 

Саме тому цей матеріал є ідеальним для відкритих спортивних майданчиків. Адже вище наведені властивості EPDM крихти забезпечать довговічність та зносостійкість навіть при активній експлуатації.

На фото нижче робочий процес по влаштуванню майданчика

А тепер рецепт створення ідеального майданчика. При нанесенні основного шару використано SBR гранули, які мають чудові амортизаційні властивості та забезпечують ударопоглинання.Фінішне покриття виконано з подрібнених гранул синтетичного каучуку (EPDM), який володіє підвищеною стійкістю до механічних навантажень та ультрафіолетового випромінювання.

Малюнок визначається в залежності того, який тип поля планується. Ну і завершальний етап – нанесення розмітки. Розмітка виконана на спортивному майданчику з EPDM крихти у с. Черниця підходить для міні футболу, волейболу та баскетболу. 

Компанія FloorBest має багаторічний досвід в улаштуванні подібних спортивних майданчиків, тому ми з впевненістю можемо сказати, що цей служитиме довго та надійно. 

П.С.: зимою на такому полі можна влаштувати каток. Але про це дізнавайтесь у менеджерів компанії FloorBest, ось і телефончик: 067 642 5543

Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Спортивний зал у ЗОШ N28 (м. Тернопіль)
Спортивна арена гімназії “Дивосвіт” (ринок “Південний”, м. Львів)
Спортивний майданчик. с. Солонка
Фітнес-клуб Sport Life (СТРЦ “Спартак”)
Палац спорту “Юність” у Запоріжжі
Фітнес клуб “Sport Life” (Бізнес-парк “Оптіма Плаза”)
Спорткомплекс “Starfit”
Cпорткомплекс “Грація” (ринок “Південний”, Львів)
Спорткомплекс “Спортивна Арена “Тячів”
0