Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Аналогів цьому проекту немає у Західній Україні. Масштабний бізнес-центр, що складається з восьми корпусів, тисячі працівників та десятки тисяч квадратних метрів офісних приміщень. Все це бізнес-сіті “Технопарк”.

Взявшись за улаштування підлогових покриттів, а також стін та стелі компанія FloorBest комплексно підійшла до справи. Наші спеціалісти скрупульозно вивчили функціональні потреби для цього об’єкту. Фальшпідлога LOGA дозволяє проводити монтаж, обслуговування і демонтаж різних видів комунікацій, а також забезпечує легкий доступ до них.

Килимова плитка Desso ESSENCE та Desso Stratos з їхніми численними дизайнами та кольоровими варіаціями дозволила створити вигадливий дизайн. Відмінні технічні характеристики роблять цю плитку стійкою до ніжок меблів та роликів крісел.

У кухонних приміщеннях улаштовано натуральний лінолеум DLW Colorette LPX та DLW Marmorette LPX. Це екологічний матеріал що володіє антибактеріальними властивостями, високим шумопоглинанням, стійкістю до мінеральних жирів і масла, короткочасного впливу розбавлених кислот. Колекція випускається на джутовій основі.
Деякі ділянки інтенсивної прохідності улаштовані вініловим покриттям Tarkett Art Vinyl LOUNGE. Цей матеріал винятково стійкий до подряпин, впливу вологи та ніжок меблів.
Для дизайнерського оформлення стелі компанія Floorbest улаштувала стельові плити AMF TOPIQ Sonic Element, що у комплексі допомогло створити атмосферу затишку та комфорту.

Для зниження рівня шуму улаштовано екологічні декоративні панелі з деревного волокна HERADESIGN superfine.
Як це все виглядає – дивіться на фото нижче.

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Київський офіс компанії SoftServe
Офіс агрохолдингу Миронівський хлібопродукт
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офісні приміщення (Львів, вул. Буйка)
Офіс компанії SoftServe у Харкові
0