Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Львів, через його погоду, частенько порівнюють з Лондоном. Тепер з’явилась ще одна причина. “Ховається” вона на вул. Пекарській, за 5 хвилин від центру Львова. Саме тут, у затишному куточку міста, розміщується теплий, з присмаком чаю бутик-готель “Sherlock Holmes Hotel”. 

Переступаючи його поріг – потрапляєш в атмосферу благородних домів вікторіанської епохи Британії. Прекрасне місце, щоб перепочити в перерві між розгадуванням таємниць старого Львова

Для створення атмосфери кращих домів вікторіанської епохи дизайнери використали поєднання кількох колекцій килимової плитки DESSO. 

Килимова плитка  DESSO Essence Stripe – має лінійний дизайн зі смугами різної товщини, що надає легкості настрою.

Колекція килимової плитки DESSO Edges – окрім дизайну у вигляді діагонального візерунку тканини має ще й ряд функціональних особливостей. По-перше створена вона екологічна. Тобто створена на на 100% перероблюваній основі DESSO EcoBase. Окрім того клас навантаження килимової плитки DESSO Edges дозволяє використовувати її в місцях інтенсивного руху. 

Вдало закладені дизайнерами та улаштовані майстрами компанії Floorbest дизайни килимовго покриття дозволили досягти неймовірного ефекту та атмосфери вікторіанської Англії

Килимова плитка DESSO ідеально підходить не тільки для готелів. Її частенько використовують для улаштування в офісах та громадських приміщеннях.

Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Академія футболу ФК “Рух”, м.Винники
Готельний комплекс “Золота Гора”. Тенісні корти
Ferenc Hotel & Restaurant
“DREAM Hostel”
Готельний комплекс “Три сини та донька”
Готель “Панорама”
Grand Hotel Lviv Luxury & Spa
Готельно-відпочинковий комплекс “Галицька корона”
Євроготель. Львів
0