Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Товариство з обмеженою відповідальністю “Електроконтакт Україна” – підрозділом німецької фірми «Elektrokontakt GmbH», яка належить всесвітньовідомому французькому концерну Nexans. Європейські стандарти та норми не є пустою фразою для цієї компанії. Особливо коли твої клієнти це Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Opel, Mini. 

Капсулу на місці будівництва Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ “Електроконтакт Україна” закладав президент України. 

Особливості виробництва вимагають дотримання численних норм. Перш за все це щодо загрози статичної електрики та механічних навантажень. Спеціалісти компанії FloorBest разом з експертами компанії STO запропонували епоксидну струмопровідну підлогу STOPox KU 601. Цю систему використовують у місцях де є високі механічні навантаження, інтенсивний рух та сильний хімічний вплив.

Однією з основних проблем на виробництві була загроза статичної електрики. Вона виникає там, де електричні заряди, що акумулюються в результаті тертя осіб чи об’єктів, можуть перервати, зупинити, чи спричинити вибух. Добре продумана система та якісне улаштування наливної підлоги STOPox KU 601 виводить всю статичну електрику на мідну стрічку, яка, у свою чергу, є заземлена. Таким чином вдалось досягти високих показників по техніці безпеки. 

“Вишенькою на тортику” є естетична краса цього покриття. Ідеально рівна глянцева поверхня відбиває денне світло, роблячи приміщення світлим та затишним.

Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Промислова підлога для харчового виробництва (ФГ “Екобері” у с. Тишківці)
Промислова підлога для фармацевтичного виробництва
Промисловий склад (Львів)
Виробниче приміщення (м. Львів)
Улаштування бетонних доріг навколо виробництва
Наливна підлога для паркінг БЦ “Оптіма Плаза”
Автосалон “Рік Авто”
Гуцульська крафтова пивоварня “Ципа”
0