Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Компанія SoftServe – визнаний лідер в IT-галузі не тільки України, але й світу. Таких висот вдалось досягти завдяки філософії, яка ставить у центр уваги інтереси кожного працівника. Саме тому при проєктуванні офісів компаній,  пріоритет надається якісним матеріалам, що не шкодитимуть здоров’ю людей.

Яскравий приклад – один з офісів SoftServe у Києві. Для підлогового покриття тут використано килимову плитку від німецького виробника Interface. Даний матерал відповідає всім відповідним європейським нормам та сертифікатам (зокрема: ISO 9001, 14001 & 45001).

Килимове покриття Interface Heuga 727:

  • володіє високим рівнем звукоізоляції (25 Дб);
  • петля на 100% складається з повністю перероблених матеріалів
  • високий рівень зносостійкості, що підходить для інтенсивного використання.

На килимове покриття для офісу – Interface Heuga 727 виробник надає гарантію у 15 років – що є безпрецендентним серед цього виду підлогових покриттів.

Окрім килимової плитки, для певного типу приміщень (кухні, коридори, технічні приміщення) використано натуральний лінолеум DLW Uni Walton та ПВХ плитку Tarkett Lounge.

Відмінною характеристикою натурального лінолеуму від інших типів підлогового покриття є його гігієнічність, антибактеріальність та антиалергенність. Цей матеріал є незамінним у місцях, де гігієнічність має критичну вагу (для прикладу – медичні заклади).

ПВХ плитка Tarkett Lounge – матеріал, що прослужить багато років без втрати зовнішнього вигляду чи функціональних властивостей. Його застосовують у там, де важлива зносостійкість. Іншою переваговою вінілової підлоги є широкий спектр дизайнів, що доступні для використання.

Компанія Floorbest лідер на ринку комерційних покриттів. Наші спеціалісти допоможуть підібрати найкраще підлогове покриття для офісу, освітнього, громадського чи медичного закладу. Ми допоможемо вам:

  • з замірами об’єкту
  • реалізація матеріалу
  • монтаж підлогового покриття
  • післягарантійне обслуговування

Звертайтесь за телефоном (067) 642 55 43, або до одного з наших офісів: у м.Львів (вул. Зелена, 186), м. Київ (вул.Шота Руставелі, 44 офіс 52) та м.Харків (вул. Чернишевського, 54).

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Офіс агрохолдингу Миронівський хлібопродукт
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офісні приміщення (Львів, вул. Буйка)
Офіс компанії SoftServe у Харкові
Коворкінг Think, Львів
0