Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Одним з пріоритетних напрямків роботи компанії FloorBestМедичні установ є медичний напрям. Специфічні умови праці та європейські стандарти зумовлюють підвищені вимоги до підлогових покриттів.

КЗ ЛОР “Львівський онкологічний регіональний лікувально-діагностичний центр” (Львівський онкоцентр) згідно Наказу Міністерства охорони здоров’я України № 237 від 20 грудня 1996 року забезпечує стаціонарну та консультативну допомогу населенню Львівської, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської, Рівненської та Закарпатської областей.

Врахувавши специфіку даного об’єкту та європейські стандарти спеціалісти FloorBest запропонували в якості підлогового покриття – струмопровідне ПВХ-покриття Tarkett IQ Toro. 

Tarkett IQ Toro володіє унікальним поліуретановим посиленням поверхні PUR. Покриття забезпечує підвищену безпеку в приміщеннях з високоточним електронним обладнанням: в рентген кабінетах і операційних, лабораторіях і серверних кімнатах, комп’ютерних класах і т.д. Об’ємний електричний опір 5×104 – 106 Ом відповідає стандарту EN 1081 для струмопровідних покриттів.

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Ветеринарна клініка доктора Маркевича
Клініка стоматології SYMBIOTYKA
Клініка авторської стоматології Мар'яни Мельничук
Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “Охматдит”
Львівський державний обласний клінічний перинатальний центр
Пологовий будинок “Лелека”
Центр здоров'я та розвитку “Коло сім'ї”
0