Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Впродовж років, здобуваючи досвід, компанія FloorBest витворила власну філософію поведінки. І якщо після реалізації проекту наш клієнт не радить наші послуги своїм друзям – значить ми працювали не на всі 100!

Саме тому з особливою приємністю ми взялись за облаштування офісу компанії Kormotech LLC. Дбайливе ставлення до клієнта та надзвичайно скрупульозне до власного продукту вивели ТОВ Кормотех на високий рівень. Філософія турботи та якості не є чужою і для компанії FloorBest

Тут, до облаштування офісу поставились так, наче облаштовують власну домівку – щоб відчувався затишок та комфорт. Нашими спеціалістами запропоновано використати килимове покриття Desso Stratos та Interface Heuga 727.

Килимова плитка  Desso Stratos ідеальний варіант килимового покриття для офісу. Кольорова гама цієї колекції надає приміщенню спокою та легкості. Килимова плитка стійка до ніжок меблів та роликів крісел.

Килимове покриття Interface Heuga 727 – прекрасна колекція, що складається з безлічі дизайнів та кольорових варіацій. Саме тому вона є однією з найбільш популярних килимових покриттів серед дизайнерів

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Київський офіс компанії SoftServe
Офіс агрохолдингу Миронівський хлібопродукт
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офісні приміщення (Львів, вул. Буйка)
Офіс компанії SoftServe у Харкові
0