Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Більшість дизайнерів та архітекторів надзвичайно добре знають – ідеальним підлоговим покриттям для офісних приміщень є килимова плитка. І тут важко сперечатись. Мікс із звукопоглинаючих властивостей та функціональності робить килимове покриття незамінним у проєктуванні офісних приміщень.

Але в нашому портфелі є унікальний приклад, що точно порушить монополію килимових покриттів у цій сфері. Мова йтиме про каучукове покриття. А саме, про   noraplan® unita. Серед його особливостей варто зазначити:
–   34/42 клас зносостійкості – це означає що ця каучукова підлога ідеально підходить для інтенсивного використання

  • звукопоглинання – 6 dB
  • відсутність шкідливих домішок (Полівінілхлориду, фталатних пластифікаторів та галогенів – вже від самої назви моторошно 🙂 )
  • гігієнічність та естетичний вигляд

В останньому – естетичності та красивому дизайні – ви можете переконатись на прикладі офісу агрохолдингу Миронівських хлібопродуктів

Дизайнери надзвичайно ґрунтовно підійшли до підбору матеріалів. Адже окрім каучукової підлоги,  офіс обладнаний акустичними системами Heradesign. Цю систему створила німецька компанія AMF спеціально для розсіювання шуму.

Картину ідеального офісного простору доповнює килимова плитка від німецького виробника Interface. Серед її характеристик: функціональність, гігієнічність та надзвичайна зносостійкість. А безліч елегантних дизайнів килимового покриття від Interface дозволяють бездоганно гармоніювати з каучуковою підлогою.

Компанія Floorbest лідер на ринку комерційних покриттів. Наші спеціалісти допоможуть підібрати найкраще підлогове покриття для офісу, освітнього, громадського чи медичного закладу. Ми допоможемо вам:

  • з замірами об’єкту
  • реалізація матеріалу
  • монтаж підлогового покриття
  • післягарантійне обслуговування

Звертайтесь за телефоном (067) 642 55 43, або до одного з наших офісів: у м. Львів (вул. Зелена, 186), м. Київ (вул.Шота Руставелі, 44, офіс 52) та м. Харків (вул. Чернишевського, 54).

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Київський офіс компанії SoftServe
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офісні приміщення (Львів, вул. Буйка)
Офіс компанії SoftServe у Харкові
Коворкінг Think, Львів
0