Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Компанію можна оцінювати з різних сторін. Та найперше слід зважати на ставлення до здоров’я та добробуту власних працівників. Закладаючи якісний, європейський продукт фірма тим самим інвестує не тільки в затишок. Таке рішення дозволяє створити функціональний офіс.

Саме такі високі стандарти ставить перед собою компанія SoftServe. В залежності від різних функціональних зон та особливого дизайну в новостовреному офісі, що на вул. Городоцькій використано матеріали таких європейських вироблників як Tarkett, AMF, Interface, DLW Flooring GmbH, LOGA.

В офісному просторі використано дизайн килимового покриття Desso ESSENCE, Interface Employ Dimensions, employ linesemploy loop. Ці покриття забезпечують не тільки підвищену зносостійкість, але й стійкість до роликових крісел та ніжок меблів. Вигадлива та ненав’язлива кольорова гама додає характерного настрою та теплоти в офісний простір. Погодьтесь – це ідеальний варіант килимового покриття для офісу.

На цьому приємні сюрпризи нового офісу компанії SoftServe не закінчуються. Дизайнери вирішили облаштувати кухонні приміщення натуральним (хочте вірте, а хочте ні, але це справді так), екологічним лінолеумом DLW Colorette LPX (2.5 мм).  Даний матеріал виробляється на заводах у Німеччині та відповідає всім наявним європейським нормам підлогового покриття. Володіє антибактеріальними властивостями, високим шумопоглинанням, стійкістю до мінеральних жирів і масла, короткочасного впливу розбавлених кислот.

Стіни та стелі переговорних кімнат облаштовано Акустичними панелями з деревного волокна HERADESIGN superfine. Виготовлені з спеціального сорту ялини, ці красуні походять з Австрії.

Піднявши голову ви побачите Стельові плити AMF TOPIQ Sonic Element – вони ідеально підкреслюють лофтовий характер стель офісу.

Для функціональних зон офісу з високою прохідністю використано Вінілове покриття Tarkett Art Vinyl LOUNGE з збільшеним захисним шаром. Цей продукт здатен витримати найбільші навантаження.

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Київський офіс компанії SoftServe
Офіс агрохолдингу Миронівський хлібопродукт
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офісні приміщення (Львів, вул. Буйка)
Офіс компанії SoftServe у Харкові
0