Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Компанію можна оцінювати з різних сторін. Та найперше слід зважати на ставлення до здоров’я та добробуту власних працівників. Закладаючи якісний, європейський продукт фірма тим самим інвестує не тільки в затишок. Таке рішення дозволяє створити функціональний офіс.

Саме такі високі стандарти ставить перед собою компанія SoftServe. В залежності від різних функціональних зон та особливого дизайну в новостовреному офісі, що на вул. Городоцькій використано матеріали таких європейських вироблників як Tarkett, AMF, Interface, DLW Flooring GmbH, LOGA.

В офісному просторі використано дизайн килимового покриття Desso ESSENCE, Interface Employ Dimensions, employ linesemploy loop. Ці покриття забезпечують не тільки підвищену зносостійкість, але й стійкість до роликових крісел та ніжок меблів. Вигадлива та ненав’язлива кольорова гама додає характерного настрою та теплоти в офісний простір. Погодьтесь – це ідеальний варіант килимового покриття для офісу.

На цьому приємні сюрпризи нового офісу компанії SoftServe не закінчуються. Дизайнери вирішили облаштувати кухонні приміщення натуральним (хочте вірте, а хочте ні, але це справді так), екологічним лінолеумом DLW Colorette LPX (2.5 мм).  Даний матеріал виробляється на заводах у Німеччині та відповідає всім наявним європейським нормам підлогового покриття. Володіє антибактеріальними властивостями, високим шумопоглинанням, стійкістю до мінеральних жирів і масла, короткочасного впливу розбавлених кислот.

Стіни та стелі переговорних кімнат облаштовано Акустичними панелями з деревного волокна HERADESIGN superfine. Виготовлені з спеціального сорту ялини, ці красуні походять з Австрії.

Піднявши голову ви побачите Стельові плити AMF TOPIQ Sonic Element – вони ідеально підкреслюють лофтовий характер стель офісу.

Для функціональних зон офісу з високою прохідністю використано Вінілове покриття Tarkett Art Vinyl LOUNGE з збільшеним захисним шаром. Цей продукт здатен витримати найбільші навантаження.

Використані товари.
Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії SoftServe у Харкові
Коворкінг Think, Львів
Ще один з офісів “Soft Serve”
Офіс IT-компанії у м.Київ
Офіс (а по правді домівка) компанії Kormotech LLC
Студія звукозапису
Бізнес-сіті “Технопарк”
Офіс. Вул. Героїв УПА
Офіс компанії Berta Group
Офіс компанії SoftServe (м. Львів, Бізнес Центр “Легенда Клас”)
0