Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Концепція сучасного офісу вже давно включає в себе фальшпідлогу. Дане рішення має в собі ряд функціональних переваг. Перш за все – можливість зручно приховати комунікації та легкий доступ до них, при потребі. Також використавши фальш підлогу ви, тим самим, забезпечуєте ідеальну основу для килимовго покриття. Для облаштування цього офісу використано фальшпідлогу українського виробника  LOGA. Ця компанія відмінно зарекомендувала себе на ринку, тому її продукція користується попитом.

А тепер трішки цифр:
Спеціалістами компанії Floorbest запропоновано килимове покриття Forbo Tessera Layout/Outline (розмір плитки 50х50 см). Даний ковролін з висотою ворсу у 2,9 мм належить до 33 класу (громадські приміщення) зносостійкості. Петлева нитка складається повністю з поліаміду 6 – надзвичайно міцного волокна. (Як зазначає виробник нитка, діаметром 0,1 мм витримує вагу 0,55 кг.!!).

Дана килимова плитка ідеально підходить для офісних приміщень. Адже стійка до стирання та роликових крісел. До заслуг цього покриття відносять, також легкість у прибиранні та надзвичайно широкий спектр дизайнів.

Замовити проект.

Замовити

Проекти.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
Офіс компанії Екіпаж
Сесійна Зала Львівської міськради
Офіс компанії «Арсенал Страхування» (м. Харків, Business Center Diamond City)
Київський офіс компанії SoftServe
Офіс агрохолдингу Миронівський хлібопродукт
Офіс ПрАТ “Компанія Ензим”
Офіс New York Street Pizza
Офіс компанії SoftServe у Харкові
Коворкінг Think, Львів
0