Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Струмопровідне покриття – це високотехнологічна система підлогових покриттів, розроблена спеціально для зменшення утворення статичного заряду та відводу заряду з приміщень, чутливих до статичної електрики.
У зонах, де знаходиться високоточне механізми та пристрої – правильний вибір підлогового покриття є критичним для функціонування всього обладнання. Покриття не тільки відводить електростатичний заряд від персоналу і обладнання, а й зменшує кількість електростатичного заряду в тих місцях, де він виникає – при терті підошви взуття об підлогу.

Струмопровідне покриття гарантує підвищену безпеку в приміщеннях з високоточним електронним обладнанням. Основними приміщеннями, де використовують таке покриття є:

  • операційні, кабінети УЗД, МРТ, КТ, реанімаційні палати;
  • чисті приміщення, наприклад фармацевтичне виробництво, де необхідно уникнути притягання пилу статичним зарядом на поверхні підлоги;
  • серверні, дата-центри, апаратні, ІТ-офіси, комп’ютерні класи;
  • високотехнологічні виробництва, дослідні лабораторії, радіолокаційні станції, центри управління польотами, вибухонебезпечні приміщення.

Струмопровідне покриття містить у своїй структурі графітові нитки, що утворюють характерну сітку на поверхні. Згідно стандартів, його має бути не менше 10%. Коли утворюється заряд, він миттєво передається через графіт на мідну стрічку, а через неї йде на контур заземлення. Важливо при монтажі такого виду покриття використовувати спеціальних струмопровідний клей. Можливе укладання струмопровідного покриття на фальшпідлогу.

 

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0