Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

На сьогодні в Україні проводиться реконструкція та створюється багато нових критих спортивних майданчиків. Одним з найважливіших елементів спортивного майданчику є підлогове покриття. Адже саме від останнього залежить здоров’я тих, хто займається на спортивному майданчику. На українському ринку відмінно себе зарекомендував спортивний лінолеум (а по факту – спортивний ПВХ), який виготовляє міжнародна компанія Tarkett на заводі біля м. Калуш. Він випускається у трьох товщинах під брендом “Omnisport”.

Чому обирають спортивний лінолеум Tarkett Omnisport? Перш за все це набагато приємніша ціна порівняно з спортивним паркетом. Окрім того зіграло свою роль поєднання чудових характеристик, відмінного функціоналу та універсальності цього підлогового покриття.

Щодо відмінних характеристик: в спортивному ПВХ Tarkett Omnisport поєднаний чдовий баланс амортизації, вертикальної деформації, ковзання, вертикального відскоку м’яча та спротиву до утворенню вм’ятин. Верхній поліуретановий захисний шар спортивного ПВХ  дозволяє недорого та максимально просто проводити процес прибирання. 

Такий набір характеристик забезпечується перш за все спеціальною структурою Tarkett Omnisport.

 • в його основі – спінений дрібнопористий шар ПВХ. Він відповідає за амортизаційні властивості спортивного покриття та звукопоглинання. 
 • Склополотно. Забезпечує стабільність лінійних розмірів
 • зносостійкий шар. Тут зрозуміло з назви. Відповідає за стійкість покриття та забезпечує його термін придатності.
 • Верхній поліуретановий шар. Про нього ми вже розповідали вище

Універсальність Tarkett Omnisport полягає в можливості його використовування у різноманітних цілях. Це і ігрові види спорту: 

 • футзал
 • баскетбол
 • волейбол
 • гандбол
 • бадмінтон
 • настільний теніс

Так і для різноманітних гімнастичних чи фітнес-занять, або ж танців. 

Є три основні види цієї колекції:

 1. Tarkett Omnisport SPEED 3,45 мм – цей різновид рекомендують для залів настільного тенісу, оскільки тут не є важливим амортизація підлогового покриття, немає стрибків.
 2. Tarkett Omnisport REFERENCE 6,5 мм – має велику зносостійкість. Амортизація цього різновиду спортивного ПВХ становить більше 26%. Найкраще підходить для універсальних спортивних залів – для занять ігровими видами спорту, гімнастикою та фізкультурною підготовкою.
 3. Tarkett Omnisport EXCEL 8,3 – найкраще рішення призначене для напівпрофесійних та професійних цільових майданчиків та площадок. Амортизаційний показник у цього покриття знаходиться на позначці 32-34 %.

Компанія FloorBest реалізувала десятки проектів використовуючи дані покриття. Мабуть багатьом читачам відомі фітнес-зали мережі Sport Life. Зверніть увагу на підлогове покриття ігрових майданчиків. З найбільшою ймовірністю у вас під ногами буде саме спортивний ПВХ Tarkett Omnisport.

А тут декілька референцій, де наші спеціалісти влаштовували дане покриття

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0