Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Зараз важко знайти людину, яка не цікавиться спортом взагалі. Футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, теніс – обирати є з чого. Нас захоплює майстерність спортсменів. Але однієї майстерності, якщо йдеться про спорт мало. Кожен з нас і сам частенько любить побігати футбол чи пострибати на волейболі і тоді розумієш наскільки величезну роль грає покриття, на якому проводиться той чи інший вид спорту. Один невдалий рух – і травми не оминути. 

Щоб цього не сталося потрібно використовувати спеціальні спортивні покриття. На сьогодні це:

  • спортивний паркет
  • спортивний лінолеум
  • штучна трава
  • Каучукова крихта EPDM

У цій статті ми закцентуємо увагу в основному на спортивному лінолеумі та паркеті. Оскільки їх використовують на закритих майданчиках, а таких більшість.

Вершиною у світі спортивних покриттів вважається спортивний паркет. Його, в основному, виробляють дві компанії: це HARO та Tarkett. Якщо остання тільки набирає обертів у даному напрямку то паркет HARO вже давно відомий у всьому світі та використовується на кращих майданчиках Європи та США.

Особливостями спортивного паркету є:

  • його екологічність
  • легкість монтажу
  • можливість монтувати та демонтовувати безліч кількість раз (ось приклад такого поля в Україні)
  • найбільш сприятливий для здоров’я спортсмена 

Спортивний паркет можливий у форматі модульного покриття. Тобто при потребі його можна розібрати і скласти в іншому місці. Таке покриття складається з кількох основних шарів: ізоляційного, еластичного, спортивного паркету модульного типу. Компанія HARO запевняє у сумісності використання спортивного паркету та системи теплих підлог. 

Нижче подаємо реалізовані компанією FloorBest об’єкти з спортивним паркетом:

Як уже було сказано, спортивний паркет найбільш популярний у Європі (особливо в Німеччині, де надзвичайно суворі вимоги до підлогових покриттів) та США. В країна Східної Європи більшою популярністю користується спортивний лінолеум. Лідером на ринку тут є компанія Tarkett з її колекцією Omnisport. Це покриття значно дешевше аніж спортивний паркет, та є його альтернативою. Tarkett Omnisport має дещо нижчі амортизаційні та експлуатаційні показники від спортивного паркету, але також підходить під відповідні європейські норми.

Перевагою спортивного лінолеуму є велика кількість дизайнів, якої немає у спортивного паркету.

На сьогодні більшість закритих спортивних залів в Україні улаштовані колекцією Tarkett Omnisport. Ось кілька з них:

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0