Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

Основною проблемою ринку стельових покриттів є недостатня інформованість клієнта. Багато замовників просто не знають про те, які матеріали потрібно використовувати в тих чи інших приміщеннях.

Якщо гіпсокартонна стеля, яка зробила свого часу революцію в будівництві, ідеально підходить для житлового сектора, то для комерційної нерухомості ідеальним рішенням є модульна підвісна стеля (часто вживається вислів “стеля типу Armstrong”). Вона забезпечує швидкий доступ до всіх комунікацій, що знаходяться в міжстельовому просторі, і робить офіс функціональним, комфортним та мобільним.

Підвісною стелею називають систему, що складається з металевого каркаса, підвішеного до перекриття, до якого кріпляться готові модульні елементи, що формують площину стелі.

Використання підвісних стель в оформленні інтер’єру має цілий ряд переваг:

– можливість приховати дефекти перекриттів (нерівності, тріщини);

– можливість розмістити електрообладнання (від світильників до пожежних датчиків) і всю необхідну проводку за підвісною стелею. Міжстельовий простір також можна використовувати для прокладки систем вентиляції та кондиціонування;

– вирішення проблеми управління рівнем шуму, актуальної як для адміністративних і громадських приміщень, де необхідно створення комфортної робочої атмосфери, що сприяє підвищенню загальної продуктивності праці, так і для кінотеатрів, де необхідно за допомогою звуку створювати ефект присутності у фільмі;

– забезпечення високого рівня теплоізоляції;

– значне поліпшення освітленості приміщення без додаткових енерговитрат за рахунок застосування покриттів з підвищеними світловідбиваючими властивостями;

– стійкість до значних ударних навантажень (особливо актуально для спортзалів);

– легкий доступ в міжстельовий простір для ремонту і заміни частин.

Крім перерахованих вище функціональних переваг, підвісні стелі дають дизайнерам інтер’єрів можливість втілювати в реальність найсміливіші задумки, наприклад, при оформленні ресторанів, розважальних центрів, презентаційних залів і вхідних груп в офісних центрах або готелях. Плити AMF дають можливість нанести на них будь-яке зображення перед фарбуванням. Також їх використовують в поєднанні з гіпсокартонними підвісними стелями, касетними алюмінієвими стелями тощо, в залежності від задуму дизайнера.

Єдиною негативною властивістю такого виду стель є зменшення висоти приміщень, хоча є стелі, які «з’їдають» не більше 5 см стельової пазухи. Цей фактор повністю компенсується тим, що простір між стельовим перекриттям і стелею часто використовується для розміщення кабелів комп’ютерних мереж, повітропроводів для систем центральної вентиляції і кондиціонування, а також інших комунікацій.

Безсумнівним лідером на ринку стельових покриттів є компанія Knauf AMF, яка пропонує готові комплексні рішення під будь-які вимоги, що ставлять до будівельного об’єкту. Основними напрямками є вологостійкі, гігієнічні, вогнестійкі, мікрокліматичні, акустичні, ударостійкі і дизайнерські стельові системи.

Розглянемо основні типи плит Knauf AMF

Basic 

До цього типу належать такі колекції: AMF Ecomin Trento, AMF Ecomin Planet, AMF Ecomin Filigran, AMF Ecomin Orbit.

Базові плити економ варіанту на основі мінерального волокна, які призначені для здійснення швидкого ремонту в приміщенні. 

Coreline

До цього типу належать такі колекції: AMF Thermatex Star, AMF Thermatex Feinstratos.

Стандартні стельові плити на основі мінерального волокна з пісочним напиленням роблять поверхність гармонічною та рівномірною, а також мають чудові фізико-будівельні властивості в області акустики і пожежної безпеки.

Laminated 

До цього типу належать такі колекції: AMF Thermatex Thermofon, AMF Thermatex Alpha,  AMF Thermatex Alpha HD, AMF Thermatex Acoustic

Ламіновані акустичні плити на основі мінерального волокна, які розроблені спеціально для поліпшення акустичного комфорту в приміщеннях, де важлива розбірливість мови, а також в приміщеннях змішаного типу.

Цей продукт підкреслює візуалізацію стельового простору і працює в режимі звукопоглинання та звукоізоляції.

Стеля, що ідеально підходить для офісних та громадськиї приміщень

Healthcare

До цього типу належать такі колекції: AMF Thermatex Aquatec, AMF Thermatex Thermaclean, AMF Topiq Efficient Pro Hygiena

Медичні та спеціальні плити з гігієнічним покриттям на основі мінерального волокна.

Гладка поверхня, і бактерицидне покриття попереджають розповсюдження бактерій грибків, що забезпечує абсолютну чистоту в приміщеннях з високими гігієнічними вимогами.

Ці стелі підходять для медичних та освітніх закладів

Design

До цього типу належать такі колекції: AMF Thermatex Alpha Colour, AMF Thermatex Symetra, AMF Thermatex Varioline Metal, AMF Thermatex Varioline Wood, AMF Thermatex Varioline Motiv.

Кольорові та дизайнерські акустичні плити на основі мінерального волокна, обклеєні акустичним флісом, а також плити з упорядкованою перфорацією на основі мінерального волокна. Володіють прекрасними фізико-будівельними властивостями.

Застосовується декор з малюнком дерев’яної поверхні популярних видів дерева, декор з індивідуальним малюнком замовника.

Ідеальний варіант стелі для готелів та ресторанів (холи та ін.)

Softboard

До цього типу належить колекція  AMF Topiq Prime.

Плити на основі м’якого волокна

Акустичні плити на основі м’якого мінерального волокна, які розроблені спеціально для поліпшення акустичного комфорту в приміщеннях, де важлива розбірливість мови.

Цей продукт підкреслює візуалізацію стельового простору і працює в режимі звукопоглинання.

Перевагами стельового покриття компанії Knauf AMF є:

  • Легкість монтажу і доступу до комунікацій;
  • Простота і швидкість монтажу при абсолютному виключенні «мокрих» процесів;
  • Можливість швидкої заміни будь-яких елементів стелі або зміни їх розташування;
  • Високі експлуатаційні властивості (довговічність, звукопоглинання, вогнестійкість);
  • Можливість застосування в приміщеннях з високою вологістю (до 100%);
  • Зниження ваги конструкції;
  • Простота інтеграції будь-яких інженерних систем, аж до систем пожежогасіння;
  • Вільний доступ до комунікацій, розташованих в просторі над підвісною стелею;
  • Відсутність необхідності в підготовці поверхні стелі;
  • Надзвичайно широкі можливості дизайну шляхом вибору плит потрібного кольору, текстури і рельєфу, можливість створення «елітних» стель.

За детальною інформацією та характеристиками звертайтесь до нас

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0