Телефон:
(067) 642-55-43 (032) 232-80-62
Гаряча лінія
0 800 75 78 75
відповімо на усі ваші запитання, побажання та пропозиції
E-mail:
info@floorbest.com.ua
0
Ваш кошик порожній
Почати покупку
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

80 000 000 нейлонових флоків 6.6 на 1 м2. 

Це не початок футуристичного роману, а опис унікального підлогового матеріалу, аналогів якому немає. Flotex від Forbo – гнучке покриття, щось середнє між килимовим матеріалом та лінолеумом. Ззовні та на дотик воно нагадує ковролін. Якісна різниця полягає в функціональних характеристиках цього покриття. 

Flotex від Forbo це:

  • титанічна зносостійкість
  • гігієнічність, якої ви не знайдете в жодній з колекцій ковроліну.
  • водонепроникність
  • звукопоглинання
  • комфорт на дотик
  • значний термін експлуатації: ковролін тут також не позмагається
  • безліч колекцій та можливість нанесення власного принту

А тепер детальніше про кожну з цих характеристик підлогового покриття Flotex.

Ми недарма написали про “титанічну зносостійкість”, адже власноруч перевіряли це покриття. Спеціалісти компанії FloorBest, для експерименту, улаштували Flotex на першому поверсі освітнього закладу, біля сходових кліток та виходів з ліфту. В розпал навчального сезону, особливо весною, бруд і багнюка змивались з Flotex без зайвих зусиль, простим прибиранням. 

Не вірите? Тоді наш менеджер зрадістю зробить вам екскурсію, щоб і ви переконались у цьому. (Ми не жартуємо, набирайте 067 642 5543 і ви самі пересвідчитесь)

Гігієнічність та антиалергенність покриття зумовленні особливостями його складу (детальніше про склад Flotex читайте нижче). Нейлонові волокна затримують алергени та пил з повітря. Після чого весь цей бруд можна видалити сухим та вологим прибиранням. Також підлогове покриття Flotex стійке до плісняви та запахів 

Нейлонові волокна (пригадуємо їх аж 80 000 000 флоків нейлону 6.6 на 1 м2!!!) настільки щільні, що не вбирають вологу. І, ось тут важливо для офісних приміщень, навіть якщо ця волога – кава або ж чай. Звертайтесь – і наш менеджер приїде з взірцем, де ми продемонструємо вам в дії таку особливість Flotex. 🙂

Особливості складу підлогового покриття Flotex зумовили його чудові звукоізоляційні та естетичні характеристики. В цьому плані Flotex подібний до килимового покриття. Цей матеріал забезпечує поглинання ударного шуму в 20 дБ.

Ще одна якісна відмінність Flotex від інших покриттів – безліч дизайнів та кольорових варіацій (з ними ви можете ознайомитись тут). Більше того – при потребі ви можете замовити власний дизайн, який, на заводі, нанесуть на Flotex (більше дізнавайтесь у менеджерів компанії FloorBest).

На світлинах нижче кілька фантазій з реальними дизайнами Flotex

А тепер, як і обіцяли про склад підлогового покриття Flotex . Основа – це ПВХ підсилений сіткою з склополотна. Опісля шар нетканого склополотна та клей на якому розміщуються так звані нейлонові 6.6 флоки (ворсинки). Їхня неймовірна щільність забезпечує більшість якісних характеристик підлогового покриття Flotex.

Підсумовуючи все вище сказане: для яких приміщень найбільше підходить Flotex? Це:

  • офісні приміщення
  • освітні, медичні, рекреаційні установи
  • громадські установи та ні

Flotex застосовується всюди, де потрібно зміксувати красу/комфорт килимового покриття та зносостійкість/функціональність ПВХ.

Підлогове покриття Flotex  випускається у рулонах, плитці та планках. Рулон розміром 2х30 м має товщину 4,3 мм. Плитка розмірами 50х50 см випускається у товщині 5,3 мм. Більша товщина плитки зумовлена грубшою ПВХ-підкладкою. Планки випускаються розміром 100х25 см. 

І на кінець. Ще одним маркером якості даного покриття є місце його виробництва – це заводи у Британії та Франції. Саме тому Flotex відповідає всім європейським вимогам по безпеці та гігієні.

Інші новини.
БЕЗЛІЧ ДИЗАЙНЕРСЬКИХ РІШЕНЬ
0